İzeltaş Hakkında

 

1968’den beri “USTA İŞİ” EL ALETLERİ

İZELTAŞ, 1968 yılında Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı el aletleri üreticisi olma yolunda Ege’nin İncisi İzmir’de kuruldu. Bu amaçla yola çıkarak İZELTAŞ, %100 kendi sermayesi ile yükselişine devam ederken, modern teknoloji ile donanmış dev tesislerinde üretilen 4.500’ü aşkın ürün ile 40 ülkeye ihracat yaparak hem ülke ekonomisine katkı sağlıyor hem de istihdam yaratmaya devam ediyor.

 

El aletlerinin yanı sıra dövme parçalar ile başta otomotiv olmak üzere inşaat, denizcilik ve madencilik sektöründen,  ziraat endüstrisine ve altyapı işlerine kadar kapsamlı kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet veriyor.

 

“USTA İŞİ” KALİTE VE GÜVEN

Kalıphane, dövme, talaşlı işlem, ısıl işlem, nikel-krom kaplama, toz boyama, PVC daldırma, plastik enjeksiyon ve markalama bölümlerinden oluşan ve dünyanın sayılı entegre fabrikalardan biri olan İZELTAŞ, üretimin her safhasında kalite kontrolünden ödün vermeden ürettiği ürünlerini; ölçüsel, metalürjik, kimyasal, elektriksel ve dayanıklılık testlerine tabi tutarak kendi güvencesi altına alıyor. İZELTAŞ, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları altında değişimin gücüne inanırken gelişimden asla ödün vermeyerek gücüne güç katmaya devam ediyor.

İZELTAŞ, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi sertifikalı yönetim sistemleri, ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, TSE, TSEK, VDE GS ürün kalite belgeleri, EAC ürün belgeleri, Yerli Malı Belgeleri ve modern teknolojisi ile sadece Türkiye’de değil, dünyada da farkını ortaya koyuyor.

 

GÜVENLİK HER ZAMAN İLK SIRADA

İZELTAŞ, “Önce güvenlik” ilkesinden hiçbir zaman kopmadan, iş güvenliği önlemlerini alarak hem çalışanlarının sağlıklarını güvence altına alıyor hem de iş güvenliği konusunda onları eğitmeye devam ediyor. Verilen emeğin değerini bilerek, insanı önemseyen bu anlayış, “İnsan vücudunun yedek parçası yoktur” düşüncesini hep akılda tutuyor.

 

İŞİN USTALARININ YANINDAYIZ

Satış sonrasında tüketici haklarının korunması ve kaliteli hizmet anlayışı, İZELTAŞ’ın vazgeçilmez şirket politikalarındandır.

 Son olarak;

  • El aletleri söz konusu olduğunda akla gelen ilk marka olabiliyorsak,
  • Yarım asırdan fazladır ‘aileden biri’ olmanın altını doldurabiliyorsak,
  • Yerli malı kavramının altına imzamızı atabiliyorsak,
  • “Bu ürün yıllarca kullanılır” güvenini sağlayabiliyorsak,

Gücümüzü, şevkimizi ve inancımızı siz değerli bayilerimiz ve tüketicilerimizden alıyoruz.

1000’in üzerinde çalışanımızla birlikte üreterek, değer sağlayarak dünya markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bize Ulaşın

    * Zorunlu Alanlar

    Ünvan: İzeltaş İzmir El Aletleri San Tic A.Ş
    Mersis: 0483003878500039