İZELTAŞ Haberler

İzeltaş 2021 Yılı En İyi Yönetilen Şirketlerden

İzeltaş, Deloitte Private tarafından düzenlenen Türkiye’nin en iyi yönetilen şirketleri yarışmasının 2021 yılı kazananlarından oldu.

 

Dünya genelinde 40 ülkede uygulanan program kapsamında; Türkiye’de kurulu, kontrolü Türklere ait ve halka açık olmayan şirketler  değerlendirmeye alındı.

Deloitte koçları tarafından yapılan ayrıntılı incelemeler sonucunda finalist olan şirketler Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin CEO ve İcra kurulu üyelerinin bulunduğu jüri karşısına çıktı ve aday şirketleri “strateji, yetkinlik ve inovasyon, kültür ve adanmışlık, yönetişim ve finansallar” olmak üzere 4 ana kategoride değerlendirdi.

İzeltaş tüm katılımcılar arasından  Türkiye’de kazanan 6 firma arasına girmeyi ve bu önemli ödülü almaya hak kazandı.

Bu yarışma ile  iyi yönetim konusunda şirketlerin farkındalığının artırılması, ülke ekonomisinin değerleri haline gelmiş Türk şirketlerinin hikayelerinin ortaya çıkarılması ve bu hikayelerin ulusal ve uluslararası platformlarda iş dünyasına tanıtılmasını hedeflenirken İzeltaş ailesi olarak böyle önemli bir yarışmada kazanlar arasında olmaktan gurur duyuyor emeği geçen her İzeltaş ailesi bireyine ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bize Ulaşın

    * Zorunlu Alanlar

    Ünvan: İzeltaş İzmir El Aletleri San Tic A.Ş
    Mersis: 0483003878500039