İzeltaş Haber Dergisi

İzeltaş Haber : Sayı 38

EDİTÖRDEN : Ayşegül UĞUŞ

Merhaba,

Uzun bir aradan sonra "bizi" anlatan dolu dolu bir sayıyla yine sizlerle birlikteyiz...

İzeltaş Haber Dergimizin bu yeni sayısındaki birbirinden renkli, keyifli haberleri ve sohbetleri ilerleyen sayfalarda beğenerek okuyacağınızı umuyorum.

İzeltaş Haber : Sayı 36

EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER 

Merhaba;

Uzunca bir aradan sonra yine “bizi” anlatan dolu dolu bir sayı ile sizlerle birlikteyiz. Sonbaharın serinliğini artık yavaş yavaş hissetmeye basladığımız şu günlerde, beğeneceğinizi umduğumuz, renkli, keyifli, haberler, sohbetler ve yeniliklerle karşınızdayız...

İzeltaş Haber : Sayı 35

EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER 

Merhaba;

Uzunca bir aradan sonra yine "bizi" anlatan dolu dolu bir sayı ile sizlerle birlikteyiz. Yazın sıcaklığını artık tamamen hissetmeye başladığımız şu günlerde, beğeneceğinizi umduğumuz, renkli, keyifli, haberler, sohbetler ve yeniliklerle karşınızdayız...

İzeltaş Satış Sorumluları İzmir'de Biraraya Geldi...

EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER 

Yeniden merhaba,
Yaz aylarının genellikle tatil ve rehavetle geçtiği şu günlerde, dolu dolu bir sayı ile yeniden karşınızdayız.
 
Sizler henüz tatil yapmaya fırsat bulabildiniz mi bilmem ama biz  "Ailecek" güzel bir tatil geçirdik.
Her fırsatta söylüyorum: "İzeltaş kocamaaan bir aile". Her geçen gün büyüyen, birbirine daha da bağlanan, aileye yeni katılımlarla daha da keyifli hale gelen bir aile…
İşte bu büyük ailenin fertlerinden olan İzeltaş Satış Sorumluları arkadaşlarımızla, İzmir de eğitimle tatilin buluştuğu dolu dolu ve son derece keyifli üç gün geçirdik. Tüm Türkiye den bayilerimizden katılan yaklaşık üç yüz kişiyi İzmir de ağırladık.  

İzeltaş Haber Sayı : 33

7500 Öğrenciyi Sigortaladık.

Değerli İzeltaş Dostları,

Bir yılı daha geride bıraktık... Geçtiğimiz yıla hızlıca şöyle bir baktığımızda, yurtdışında mortgage piyasasında yaşanan sorunlar, petrol fiyatlarında yaşanan tırmanma, doların özellikle Euro karşısında değer kaybetmesi, yurtiçinde ise, Cumhurbaşkanlığı seçim süreci, genel seçimler, referandum, anayasa değişikliği tartışmaları.

İzeltaş Haber Sayı : 32

İzeltaş' tan Eğitime Büyük Destek


EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER

Yepyeni bir sayıyla hepinize yeniden merhaba;

Dile kolay tam 40 yıl...  İzeltaş tam 40 yaşına bastı bu yıl... Sektörde iyisiyle kötüsüyle,sürekli çalışarak,üreterek,büyüyerek geçen 40 yıl... Ve bu 40 yılın hikayesini yaşayan,paylaşan,öncelikle tüm İzeltaş Ailesi,tüm iş ortaklarımız,dostlarımız,tedarikçilerimiz.... Hepbirlikte nice mutlu yıllara...

Bizler,İzeltaş Ailesi olarak, "önce kalite,önce hizmet" prensibiyle çıktığımız yolculuğumuzda,dostlarımız olarak kabul ettiğimiz siz değerli iş ortaklarımızı hedeflerine ulaştırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için sürekli çalışıyor,gelişiyor ve değişiyoruz.Dünyanın her yerindeki İzeltaş kullanıcıları için her zaman üretmeye devam ediyoruz.

İzeltaş Haber Sayı : 31

40. YILIMIZI KUTLUYORUZ

EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER

Yepyeni bir sayıyla hepinize yeniden merhaba;

Türkiye, belki de tarihinin en sıcak yaz günlerini yaşıyor.Bu sıcak yaz günlerinde bizler yine çalışıyor,üretiyor ve sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. İzeltaş'tan yine,yeni ve güzel haberler var dergimizde.Ancak ben bu köşeden başka bir gururu paylaşmak istiyorum sizlerle.Avrupa'nın en büyük 3. el aletleri üreticisi olan İzeltaş,bugün dünya markaları arasında da ilk sıralarda yerini almış durumda.

İzeltaş Haber Sayı : 30

EDİTÖRDEN : Ayşegül ÖZENER  

Yepyeni bir sayıyla hepinize yeniden merhaba;
Değerli İzeltaş Kullanıcıları;

Sizlerin de bildiği gibi,uluslararası standartlarda ve üstün kalitede üretilmekte olan İzeltaş El Aletleri,doğrı kullanım şartları içinde imalat ve malzeme hatalarına karşı,firmamızın garantisi kapsamındadır.
Son zamanlarda,gerek çeşitli fuar ve organizasyonlarda,gerekse yaptığım seyahatlerde,pek çok İzeltaş kullanıcısıyla sohbet etme ve fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakaladım.Gördüğüm en büyük sorun,İzeltaş garanti şartlarının yeterince bilinmediği ve garanti konusunun yanlış değerlendirildiği oldu.

Bu yüzden İzeltaş Haber'in bu yeni sayısında,bu köşeden tüm kullanıcılarımıza "İzeltaş Garanti Şartlarını" bir kez daha hatırlatmak istiyorum.